Hotel Porta San Mamolo

****
Vicolo Del Falcone 6/8, Bologna, 40124, Italië
Boek online nu. Vanaf EUR107.
Onze medewerkers zijn live beschikbaar, bel alstublieft
Bekijk alle foto's in de galerij

Boek online nu
Vanaf EUR107

nachten
1 Kamer Met 2 Volwassenen Zoekcriteria wijzigen
Bekijk prijzen
Kamer
Kamer
Gratis wifi
Parkeren beschikbaar
Deze pagina e-mailen

Hotel Porta San Mamolo is een 4-sterren hotel gunstig gelegen in Bologna. De gasten kunnen gebruik maken van roomservice. Onze behulpzame 24-uurs receptie staat voor u klaar om u te helpen met al uw vragen.

Op zoek naar een plek om te eten? De accommodatie beschikt over ten minste één volledig uitgerust restaurant.

Een vriendelijke en behulpzame conciërge staat altijd klaar om u te helpen bij eventuele vragen. Het hele terrein van het hotel is rolstoeltoegankelijk.

Wij kunnen voor u een daarvoor gekwalificeerde kinderopvang regelen (mogelijk tegen betaling).

Voor de veiligheid en uw eigen gemoedsrust, is elke kamer voorzien van een kluis. Gratis internettoegang in alle openbare ruimtes.

Alle gasten die in het hotel verblijven kunnen gebruik maken van de valet parkeerservice. Een wasserij is aanwezig (mogelijk tegen bijkomende betaling).

Niet-roken in de gehele accommodatie. De accommodatie laat honden en katten toe in de kamers (mogelijk een limiet hieraan, gelet op hun grootte). Gasten kunnen genieten van een grote selectie van zowel alcoholische als non-alcoholische dranken in de bar/lounge van het hotel.

Bekijk meer »

Vragen & Antwoorden

Hotel Porta San Mamolo Hotel Services en Faciliteiten

WiFi gratis
Parkeren beschikbaar
Gratis WiFi
Koffiemachine
Koffie-/theezetapparaat
Waterkoker
Rookvrije kamers
Airconditioning
Roomservice
Terras
Familiekamers
Tillen
Bagageopslag
Snel in- en uitchecken
Kluis
Fax/kopiëren
Faciliteiten voor mindervalide gasten
Strijkservice
Roken is niet toegestaan in het gehele pand
Privé in- en uitchecken
Conciërgeservice
Rolstoeltoegankelijk
Allergievrije kamer
Openbaar vervoerskaartjes
Buitenmeubilair
Koffiehuis op locatie
Fruit
Voerbakken voor huisdieren
Contantloos betalen mogelijk
Brandblussers
EHBO-doos beschikbaar
Factuur verstrekt
Rookmelders
Eten kan worden bezorgd bij gastenverblijven
CCTV buiten het pand
24-uurs beveiliging
Beveiligingsalarm
Toegang met sleutelkaart

Begeleide kinderopvang/activiteiten
Winkelen op locatie
Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
Receptie (beperkte openingstijden)
Snel inchecken
Snackbar/delicatessenzaak
Zelf parkeren (toeslag)
Internettoegang
Schoonmaak op aanvraag
Wijn release evenementen
Japanse tuin
Overdekte parkeerplaats
Beveiligde parkeerplaats
Garage
Vegetarische menu-opties beschikbaar

 

Beoordelingen

De recensies voor dit hotel zijn alleen in het Engels. Klik hier om te bekijken >>
Klik hier om uw mening te geven >>

Hotel Porta San Mamolo Veelgestelde vragen

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Porta San Mamolo?
Gasten kunnen inchecken vanaf 14:00. Uitchecken is mogelijk tot 11:00.
Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Hotel Porta San Mamolo?
Bologna, Italy (BLQ-Guglielmo Marconi) ligt op 3.78 mi van de accommodatie.
Wordt er roomservice aangeboden?
De gasten kunnen gebruik maken van roomservice.
Is de receptie 24 uur per dag geopend?
Onze behulpzame 24-uurs receptie staat voor u klaar om u te helpen met al uw vragen.
Zijn er restaurants in de buurt of op het terrein?
Op zoek naar een plek om te eten? De accommodatie beschikt over ten minste één volledig uitgerust restaurant.
Is er een conciërge beschikbaar bij Hotel Porta San Mamolo?
Een vriendelijke en behulpzame conciërge staat altijd klaar om u te helpen bij eventuele vragen.
Is Hotel Porta San Mamolo rolstoeltoegankelijk?
Het hele terrein van het hotel is rolstoeltoegankelijk.
Biedt Hotel Porta San Mamolo oppasdiensten aan?
Wij kunnen voor u een daarvoor gekwalificeerde kinderopvang regelen (mogelijk tegen betaling).
Hebben hotelkamers kluizen?
Voor de veiligheid en uw eigen gemoedsrust, is elke kamer voorzien van een kluis.
Biedt Hotel Porta San Mamolo gratis wifi aan?
Gratis internettoegang in alle openbare ruimtes.
Wat zijn de parkeermogelijkheden bij Hotel Porta San Mamolo?
Alle gasten die in het hotel verblijven kunnen gebruik maken van de valet parkeerservice.
Zijn er wasservices beschikbaar?
Een wasserij is aanwezig (mogelijk tegen bijkomende betaling).
Is roken toegestaan op het terrein?
Niet-roken in de gehele accommodatie.
Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Porta San Mamolo?
De accommodatie laat honden en katten toe in de kamers (mogelijk een limiet hieraan, gelet op hun grootte).
Is er een lounge of bar bij Hotel Porta San Mamolo?
Gasten kunnen genieten van een grote selectie van zowel alcoholische als non-alcoholische dranken in de bar/lounge van het hotel.
Bekijk meer »

Hotel Porta San Mamolo op de kaart

📍 Hotel Porta San Mamolo
Klik om met de kaart te interageren

 

Bekijk alle foto's in de galerij
Beoordelingen
...Charming hotel! Extremely helpful and friendly reception staff. Breakfast room was gorgeous. The location is excellent ...
Totale Hotelscore: 9.5
(van 10) Gebaseerd op 2 stemmen
Klik hier om uw mening te geven

De omgeving

    Luchthavens in de buurt van Hotel Porta San Mamolo

    • Bologna, Italy (BLQ-Guglielmo Marconi) - 3.78 mi
    • Forli, Italy (FRL-Luigi Ridolfi) - 41.20 mi
    • Florence, Italy (FLR-Peretola) - 47.85 mi
    • Parma, Italy (PMF) - 56.26 mi
    • Lucca, Italy (LCV) - 59.49 mi

    Musea

    • Teatro Anatomico - 0.29 mi
    • Archaeological Museum Museo Civico Archeologico - 0.40 mi
    • Morandi Museum - 0.45 mi
    • Museo Morandi - 0.45 mi
    • Collezioni Comunali d'Arte - 0.46 mi

Hotels in de buurt van Hotel Porta San Mamolo

The superior 3-star, Touring Hotel is magnificently positioned in the midst of Bologna, easily within range of a number of fascinating attractions including the ...
Hotel Palace Bologna Centro is perfectly situated in the heart of Bologna's historic centre, just 0.4 km (0.25 mi) from the iconic Piazza Maggiore. This prime ...
Located in the most historical section of the city, the Grand Hotel Majestic gia' Baglioni is the oldest hotel in Bologna. Situated on Via Indipendenza, such ...
Hotel Corona d'Oro enjoys a prime location in the heart of Bologna, just a short stroll from the iconic Towers. Guests can indulge in a free and abundant ...